Ambasadorzy

 Ambasadorzy Kampanii

Dorotka Chotecka-Pazura i Radosław Pazura

Poznali się na studiach, ponad 30 lat temu. Ślub wzięli stosunkowo niedawno, bo w 2003 roku. Są rodzicami nastoletniej Klary. Pracują jako aktorzy. Dorota znana jest z takich produkcji jak „Miodowe Lata” czy „Ranczo”. Radosław zasłynął w filmie Juliusza Machulskiego „Szwadron”, grał także na deskach teatru na Woli.

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Dorotą Chotecką-Pazurą i Radosławem Pazurą: www.nierozerwalni.org/2018/11/26/wywiad-dorota-chotecka-pazura-radoslawem-pazura-ambasadorami-kampanii-rodzinnej-nierozerwalni/


Małgorzata Kożuchowska

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Lubiana i podziwiana mama oraz żona, dzięki serialowi “Rodzinka.pl”. Prywatnie od 10 lat jest w pełnym miłości małżeństwie, a od 4 lat jest szczęśliwą mamą Jana Franciszka. Mówi, że rodzina jest dla niej źródłem szczęścia i radości.

 


Paweł Królikowski

Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. Od 30 lat żonaty z Małgorzatą Ostrowską – Królikowską. Mają pięcioro dzieci, trzech synów: Antoniego, Jana i Ksawerego oraz dwie córki: Julię i Marcelinę

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania wywiadu z Pawłem Królikowskim: https://www.youtube.com/watch?v=BXo19MvZ6as


Mateusz Banaszkiewicz

Artysta Kabaretowy, współtwórca Kabaretu Młodych Panów, pisarz do szuflady, biegacz amator, mąż Agnieszki, ojciec dwóch synów, Jonasza i Tymoteusza. W wolnych chwilach biega, czyta i pisze. Jak ma więcej wolnego czasu, to przychodzą mu do głowy głupoty, na które na szczęście, nie ma czasu.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Mateuszem Banaszkiewiczem: www.nierozerwalni.org/wywiad-mateuszem-banaszkiewiczem


Stanisław Karpiel – Bułecka

Stanisław Karpiel- Bułecka to rodowity zakopianczyk. Urodził się 25 marca 1983 roku w artystycznie utalentowanej rodzinie. Ojciec Jan Karpiel- Bułecka- architekt i muzyk, zaszczepił w nim miłość do muzyki, a matka Anna Bachleda- Curuś- poszanowanie tradycji podhalanskiej gen zamiłowania do sportu. Od najmłodszych lat uprawia narciarstwo, jest jednym z prekursorow stylu dowolnego (freestyle) w Polsce. Utytułowany zawodnik, członek miedzynarodowych teamów. Od 2007 skupiony na muzyce. Od sierpnia 2011 roku jest liderem zespołu Future Folk, tworzącego muzykę łączącą góralskie tradycyjne utwory z nowoczesnym brzmieniem.
W październiku 2016 roku został dumnym ojcem.


Monika i Marcin Gomułkowie

Małżeństwo. Autorzy projektu internetowego „Początek wieczności” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych obecnie w sieci, w którym to poruszają zarówno kwestie związane z pracą zawodowe jak i te dotyczące małżeństwa, wychowywania dzieci, wzmacniania relacji rodzinnych, relacji ojciec – dziecko, matka – dziecko. Szczęśliwi rodzice kilkuletniego Adasia i niedawno narodzonej Zuzi.

Odcinek “Przepisu na rodzinę” z ich udziałem: www.youtube.com/

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Moniką i Marcinem: www.nierozerwalni.org/wywiad-monika-marcinem-gomulkami

Zapraszamy również do obejrzenia i posłuchania wywiadu z małżeństwem Gomułków: https://www.youtube.com/watch?v=rUsAUpaqtjU&fbclid


Marta Zubilewicz-Ambroziewicz i Antek Ambroziewicz z dziećmi

Marta- z wykształcenia muzyk i charakteryzatorka, Antek- aktor cyrkowy aktualnie prowadzi swój warsztat ślusarsko- stolarski. Od 6 lat tworzą rodzine i poświęcają jej całych siebie. Lubią razem podróżować i pokazywać dzieciom dziwne i niestandardowe strony życia i codzienności.

Odcinek “Przepisu na rodzinę” z ich udziałem: www.youtube.com/


Agnieszka Kudela z rodziną

Agnieszka i Wojtek z Mikołajem i Maksiem – postawili w życiu na rodzinę, zarówno prywatnie jak i zawodowo.
Uznali, że skoro tak świetnie uzupełniają się w domu to (kilka lat temu) postanawiają wszystko postawić na jedną kartę i prowadzą rodzinną firmę.

Agnieszka Kudela na co dzień jest Wedding Plannerką i Szkoleniowcem. Na swoim blogu pokazuję, jak można połączyć życie rodzinne z zawodowym bez wyrzutów sumienia, znajdując także czas na swoją pasję, czyli urządzanie wnętrz, modę i pisanie bloga. Blog obejmuje tematykę macierzyństwa i kariery, rozwoju osobistego i projektowania wnętrz oraz mody.Rodzinnie zdradzają sekrety ich podejścia do życia, zarażają pozytywnym myśleniem oraz promują aktywne, zdrowe i rodzinne życie.


Marta i Maciej Komorowscy z dziećmi

Marta i Maciej Komorowscy. Jesteśmy małżeństwem od 26 maja 2007r. Mamy troje dzieci: Karola, Maję i Weronikę. Werka urodziła się z zespołem Downa. Poza trisomią miała poważną wadę serduszka, częstą dla zespołu Downa. Ze względu na silne niedotlenienie i zagrożenie życia Weronika Rita została ochrzczona w dobę po porodzie. Pierwsze i najważniejsze zalecenie, które otrzymaliśmy od naszej ulubionej pani doktor to: KOCHAĆ, KOCHAĆ, KOCHAĆ. TAK WIĘC KOCHAMY! Pojawienie się Werki w naszej rodzinie pomogło nam znaleźć inną perspektywę patrzenia na to co jest ważne i dlaczego. Czujemy, że Pan Bóg opiekuje się całą naszą rodziną. Werka daje nam dużo miłości i radości. Pragniemy dzielić się z innymi tym, że z dzieckiem niepełnosprawnym można normalnie i pięknie żyć, pracować, podróżować i rozwijać swoje pasje, dlatego na facebooku prowadzimy bloga SoWeLove, czyli TAK WIĘC KOCHAMY.

Odcinek “Przepisu na rodzinę” z ich udziałem: www.youtube.com/


Siostry Melosik – czyli bliźniaczki Dagmara i Martyna

Wokalistki, kompozytorki, instrumentalistki, autorki tekstów, zdobywczynie Nagrody Publiczności w koncercie „Debiuty” 55 KFPP w Opolu.
Pochodzą z poznańskiej, muzycznej rodziny Melosików (ojciec Szymon – pianista i dyrygent, mama Elżbieta- chemik) z którą muzykują od najwcześniejszego dzieciństwa. Mają dwoje starszego rodzeństwa, brata Bartosza i siostrę Karolinę, również muzyków. Przy wigilijnym stole wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz siostrzenicami i bratankami kolędują na dziesięć głosów, trzy fortepiany, troje skrzypiec, dwie gitary, klarnet i altówkę.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Siostrami Melosik: www.nierozerwalni.org/wywiad-siostrami-melosik


Agnieszka i Piotr Cudzichowie

Są małżeństwem od 6 lat. Mają trzy córeczki: Zuzię: (4 lata), Łucję (2 lata) i Klarę (6 miesięcy). Piotr – pianista, aranżer, producent muzyczny, pochodzi z muzycznej rodziny Cudzichów. Agnieszka jako wokalistka brała udział w wielu produkcjach muzycznych, telewizyjnych jak i największych koncertach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Piotr i Agnieszka nierozerwalni są również na scenie i najczęściej występują razem. Obecnie pracują nad swoją autorską płytą.


Andrzej Sobczyk

przedsiębiorca i szkoleniowiec. Współtwórca grupy Rafael. Producent filmowy (wice prezes Stowarzyszenia Rafael zajmującego się produkcją i dystrybucją filmów). Prowadzi największe polskie księgarnie religijne gloria24.pl i Tolle.pl oraz wydaje wysokonakładową darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”. Pomysłodawca i wykładowca w Akademii Właściwy Tor. Aktywnie zaangażowany w działalność pro-life, jako fundator w fundacji „Jeden z Nas”. Hasłem przewodnim, którym zaraża innych ludzi jest zawołanie „Niech dzieją się dobre rzeczy!”. Marzy o zakładaniu szkół opartych o wartości chrześcijańskie, w których na dzieci patrzy się jak na VIP-ów najwyższej klasy. Prywatnie mąż Sabiny i ojciec Anieli oraz Nikodema, nieustannie zakochany w swojej rodzinie. Jego prywatna strona internetowa to: http://andrzejsobczyk.gloria24.pl

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Andrzejem Sobczykiem: www.nierozerwalni.org/2018/11/25/wywiad-andrzejem-sobczykiem


Włącz się do Kampanii

Dołącz do nas