Ambasadorzy

 Ambasadorzy Kampanii

Paweł Królikowski

Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. Od 30 lat żonaty z Małgorzatą Ostrowską – Królikowską. Mają pięcioro dzieci, trzech synów: Antoniego, Jana i Ksawerego oraz dwie córki: Julię i Marcelinę


Mateusz Banaszkiewicz

Artysta Kabaretowy, współtwórca Kabaretu Młodych Panów, pisarz do szuflady, biegacz amator, mąż Agnieszki, ojciec dwóch synów, Jonasza i Tymoteusza. W wolnych chwilach biega, czyta i pisze. Jak ma więcej wolnego czasu, to przychodzą mu do głowy głupoty, na które na szczęście, nie ma czasu.


Monika i Marcin Gomułkowie

Twórcy internetowi, którzy twierdzą, że małżeństwo jest boskie. Rodzice Adasia i Zuzi (jeszcze w brzuszku mamy).


Agnieszka i Piotr Cudzichowie

Są małżeństwem od 6 lat. Mają trzy córeczki: Zuzię: (4 lata), Łucję (2 lata) i Klarę (6 miesięcy). Piotr – pianista, aranżer, producent muzyczny, pochodzi z muzycznej rodziny Cudzichów. Agnieszka jako wokalistka brała udział w wielu produkcjach muzycznych, telewizyjnych jak i największych koncertach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Piotr i Agnieszka nierozerwalni są również na scenie i najczęściej występują razem. Obecnie pracują nad swoją autorską płytą.


Andrzej Sobczyk

przedsiębiorca i szkoleniowiec. Współtwórca grupy Rafael. Producent filmowy (wice prezes Stowarzyszenia Rafael zajmującego się produkcją i dystrybucją filmów). Prowadzi największe polskie księgarnie religijne gloria24.pl i Tolle.pl oraz wydaje wysokonakładową darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”. Pomysłodawca i wykładowca w Akademii Właściwy Tor. Aktywnie zaangażowany w działalność pro-life, jako fundator w fundacji „Jeden z Nas”. Hasłem przewodnim, którym zaraża innych ludzi jest zawołanie „Niech dzieją się dobre rzeczy!”. Marzy o zakładaniu szkół opartych o wartości chrześcijańskie, w których na dzieci patrzy się jak na VIP-ów najwyższej klasy. Prywatnie mąż Sabiny i ojciec Anieli oraz Nikodema, nieustannie zakochany w swojej rodzinie. Jego prywatna strona internetowa to: http://andrzejsobczyk.gloria24.pl


TAU

Mówi o sobie, że jest dzieckiem Bożym, mężem, ojcem, Polakiem, muzykiem i raperem. W tej kolejności.
Urodził się, wychował i mieszka w Kielcach od 32 lat.
Jego muzyczna kariera obfituje w niezwykłe wydarzenia i osiągnięcia. Pod pseudonimem MEDIUM reprezentował najbardziej prestiżowy label muzyczny w branży, a po spektakularnym nawróceniu i przewartościowaniu swojego życia, artystą zmienił pseudonim na TAU oraz otworzył własną wytwórnię muzyczną. W swoich tekstach przekazuje najwyższe wartości, które inspirują ludzkie serca do głębokiej przemiany. Koncertuje w całej Polsce i Europie.
Jest zdobywcą Złotej Płyty za swój muzyczny debiut i pierwszego miejsca na liście najlepiej sprzedawanych albumów w Polsce za ostatni album w jego kolekcji pt. “ON”.


Stanisław Karpiel – Bułecka

Stanisław Karpiel- Bułecka to rodowity zakopianczyk. Urodził się 25 marca 1983 roku w artystycznie utalentowanej rodzinie. Ojciec Jan Karpiel- Bułecka- architekt i muzyk, zaszczepił w nim miłość do muzyki, a matka Anna Bachleda- Curuś- poszanowanie tradycji podhalanskiej gen zamiłowania do sportu. Od najmłodszych lat uprawia narciarstwo, jest jednym z prekursorow stylu dowolnego (freestyle) w Polsce. Utytułowany zawodnik, członek miedzynarodowych teamów. Od 2007 skupiony na muzyce. Od sierpnia 2011 roku jest liderem zespołu Future Folk, tworzącego muzykę łączącą góralskie tradycyjne utwory z nowoczesnym brzmieniem.
W październiku 2016 roku został dumnym ojcem.


Włącz się do Kampanii

Dołącz do nas